ForecaWeather

ForecaWeather Free (Symbian 3rd-5th-^3) 2.0.1

Pogoda w kieszeni

Zalety

  • Prognoza pogody na 10 dni
  • Informacje są bardzo szczegółowe
  • Pokazuje zdjęcia satelitarne

Wady

  • Wymaga częstego łączenia z internetem

Bardzo dobry
8

ForecaWeather Free to aplikacja służąca do sprawdzania prognozy pogody. Program posługuje się danymi ze strony Foreca. Jeśli szukasz informacji pogodowych ze swojego miasta, to ForecaWeather nadaje się do tego znakomicie.

Prognoza długoterminowa z ForecaWeather Free pozwala na zobaczenie progrnozy pogody na najbliższe 10 dni. Aplikacja sprawdza ją w czasie rzeczywistym. Za jej pomocą możemy dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w 140 000 miastach na całym świecie, w tym także wielu polskich.

ForecaWeather Free pokazuje nam nie tylko temperaturę, ale także wilgotność powietrza, widoczność, siłę wiatru i faktycznie odczuwalną temperaturę. Dane prezentowane są w postaci łatwo czytelnych grafik i wykresów. ForecaWeather Free pokazuje też zdjęcia satelitarne prezentujące najświeższe dane pogodowe.

ForecaWeather Free przy ustalaniu pozycji może posłużyć się danymi z GPS, ale użytkownik może też ustawić lokalizację ręcznie. Aplikacja wymaga dostępu do internetu w celu pobierania danych, więc warto o tym pamiętać. Jeśli planujesz wycieczkę lub wakacje, ForecaWeather Free może być tak samo przydatna jak namiot lub apteczka!

Najczęściej pobierane Edukacja i nauka na symbian

Więcej
ForecaWeather

Download

ForecaWeather Free (Symbian 3rd-5th-^3) 2.0.1

Opinie użytkowników o ForecaWeather